Bugün Neyi Onarıyoruz?

Play Video
Hızlı ve Profesyonel Hizmet

Cihazınız 30 Dakika İçin de Hazır

The Repair House Güvencesi İle

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir.

Bizi Arayın

Neler Yapıyoruz?

1

Orjinal Yedek Parça

Onarım hizmetlerimiz de kullandığımız ürünler ve parçalar orijinal ve A kalitededir.
2

30 Dakikada Hazır

The Repair House olarak cihazlarınızı 30 dakika içinde onarıp size teslim ediyoruz.
3

Veri Hassasiyeti

Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz önemden ötürü asla veri kaybı yaşamazsınız.
4

6 Ay Garanti

Tarafımızca tamir edilen telefonlarınız veya tabletleriniz 6 ay garanti kapsamındadır.

Batarya Tamiri ve Değişimi

Cep telefonu kullanımı ülkemizde ve tüm dünyada oldukça fazladır. Neredeyse her bireyin gün içerisinde kullandığı akıllı cep telefonlarının tamiri belirli bir program dahilinde yapılmaktadır. Sık kullanıma bağlı olarak deforme olan batarya kısmı için belirli bir tamir aşamasının olması gerekir. Özellikle bataryanın verimli olması cep telefonunun kullanım zamanını da arttırmaktadır.

Batarya tamiri için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Online sitemiz aracılığı ile gerekli bilgilere tek tıkla erişebilirsiniz. Batarya tamirinde deneyimli personelimiz en kısa sürede tamir ve değişim işlemlerini yapabilmektedir. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme olanaklarıyla her marka telefonun batarya işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Batarya Tamiri

Kullanılan her cep telefonunun batarya kısmı mevcuttur. Kısacası bu alana enerji adı da verebiliriz. Cep telefonlarının açılması ve kullanılmasıyla azalan ve şarj aleti ile yeniden doldurulabilen bu mekanik aksamın tamiri için bize güvenebilirsiniz. Batarya tamirinde özel fırsatlar için bize her zaman güvenebilirsiniz. Batarya tamiri için hizmet veren teknik servisimiz tüm farkındalığı ile ilk sıradadır.

Tecrübeli ekip, hijyenik ortamlar ve güven veren yaklaşımlarla biz her zaman sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Kullanılmayan ve kullanılması büyük tehlike yaratan bataryaların değişiminde de önce size danışarak adım atarız. Birlikte verdiğimiz kararlarla cep telefonu kullanımını kısıtlamadan yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Batarya Değişimi

Genel itibari ile kullanım ömrü tamamlanan fakat cihazda herhangi bir sorun yaratmayan kısımlar haricinde değişmesi gereken tek parça bataryadır. Maddi olarak yeni bir külfet altına girmeden batarya değişimi için bize direk olarak başvuru sağlayabilirsiniz. Cep telefonlarının marka ve modeline göre değişen batarya değişimleri teknik adamlarımız tarafından yapılabilmektedir. Batarya tamiri için bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bataryaların değişimi ve bakımı için bize güvenebilirsiniz. Batarya değişimleriyle birlikte diğer bakım işlemlerimiz aynı paket içinde fiyatlanmaktadır. Bu konuda bize her zaman güvenip cihazınızı teslim edebilirsiniz. Değişim için kullandığımız tüm bataryalar %100 orijinal ve uyumludur. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet bize sizin memnuniyetiniz olarak geri dönecektir.