The Repair House

Türkiye'nin en güvenilir cep telefonu, tablet, notebook servisine hoş geldiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve şimdi harekete geçin!.

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

Telefon Servisi

Talefon cihazlarınız için orjinal yedek parça ve garantili hizmet sunmaktayız.

Notebook Servisi

Notebook cihazlarınız için orjinal yedek parça ve garantili hizmet sunmaktayız.

Tablet Servisi

Tablet cihazlarınız için orjinal yedek parça ve garantili hizmet sunmaktayız.

Cep Telefonu Teknik Servisi

The Repair House’da akıllı telefonunuzda yaşadığınız bütün sorunlar alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur. Yapılan tüm parça değişimleri sonrasında telefonunuz 6 ay The Repair House onaylı parça değişimi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Cep Telefonu Teknik Servis, The Rapair House firmamız olarak iPhone, Samsung, Asus, LG, Sony, HTC, Huawei, Casper, Lenovo, Oppo, General Mobile ve diğer tüm akıllı telefonlarının tamir ve parça değişimi hizmetleri sunumaktayız.

Cep Telefonu Ekran Değişimi

Cep telefonu ekran değişimi, Cep telefonlarında en fazla karşılaşılan sorunlar arasında ekran sorunları gelmektedir. Yeni nesil akıllı cep telefonlarının neredeyse tümü dokunmatik ekran özelliğine sahiptir. Akıllı dokunmatik cep telefonlarının bir yüzünü komple ekran oluşturmaktadır. Bu kadar geniş bir yüzeye sahip olan ekran da bazı durumlarda darbelere maruz kalmaktadır.

Cep telefonu ekran değişimi yaratan hususlar çarpma, düşme, çizilme, çatlama, dokunmatik özelliği ve renk pigmentlerinin kararması şeklinde ortaya çıkmaktadır. Cep telefonu ekranında ortaya çıkan bu tür sorunlarda ekran değişiminin yapılması gereklidir. Cep telefonu ekranında renk pigmentlerinin kararması nokta şeklinde başlayarak her geçen gün bu kara noktanın daha fazla büyümesiyle sonuçlanmaktadır. Ekranda oluşan kararmalar darbe veya su gibi etkenlerden meydana gelmektedir.

Cep telefonlarının ekran değişimi için cihazın açılması gerekmektedir. Cep telefonu ekran değişimi yapıldıktan sonra en iyi verimi sağlamak için orijinal ekran takılması tavsiye edilmektedir. Kırılan, çatlayan, kararan veya dokunmatik yüzeyi bozulan ekranların değişim işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir. Ekran değişimi yapılırken cihaz açılır ve ekranın ana karta bağlı olduğu noktalardan teknik olarak sökülür ve eski ekran çıkartılır. Cep telefonunun markasına göre temin edilen orijinal ekran ince bir çalışma ile sökülen noktalardan kaynakla tutturularak yerine oturtulur. Cep telefonları çok küçük ve karmaşık elektronik devrelerden meydana gelmektedir.

Bu yüzden cep telefonu tamirlerinde ustalık önemlidir. Çünkü ekran değişimi sırasında yapılacak küçük bir hata cep telefonunun kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Ekran Değişim Servisi Cep telefonlarının ekranlarında meydana gelen sorunlarda ekran değişim servisi kullanmak önemlidir. Ülkemizde kullanılan her marka cep telefonunun ekran değişim servisi bulunmaktadır. Bu servislerde eğitimli ve deneyimli ekipler cep telefonu ekranlarında meydana gelen sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Akıllı cep telefonlarının ekranlarında meydana gelen sorunların çözümünde cep telefonu marka ve modeline ait orijinal parçaların kullanılması telefonun rahat ve daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Akıllı cep telefonlarının ekranlarında meydana gelen sorunlardan birisi de dokunmatik işlevinin bozulmasıdır. Ekran değişim servisleri dokunmatik işlevlerini kısa sürede düzelterek aktif hale getirmektedir.

Cep Telefonu Batarya Değişimi, Batarya Tamiri

Batarya Tamiri ve Değişimi

Cep telefonu batarya değişimi, cep telefonu kullanımı ülkemizde ve tüm dünyada oldukça fazladır. Neredeyse her bireyin gün içerisinde kullandığı akıllı cep telefonlarının tamiri belirli bir program dahilinde yapılmaktadır. Sık kullanıma bağlı olarak deforme olan batarya kısmı için belirli bir tamir aşamasının olması gerekir. Özellikle bataryanın verimli olması cep telefonunun kullanım zamanını da arttırmaktadır. Batarya tamiri için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Online sitemiz aracılığı ile gerekli bilgilere tek tıkla erişebilirsiniz. Batarya tamirinde deneyimli personelimiz en kısa sürede tamir ve değişim işlemlerini yapabilmektedir. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme olanaklarıyla her marka telefonun batarya işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Batarya Tamiri

Kullanılan her cep telefonunun batarya kısmı mevcuttur. Kısacası bu alana enerji adı da verebiliriz. Cep telefonlarının açılması ve kullanılmasıyla azalan ve şarj aleti ile yeniden doldurulabilen bu mekanik aksamın tamiri için bize güvenebilirsiniz. Batarya tamirinde özel fırsatlar için bize her zaman güvenebilirsiniz. Batarya tamiri için hizmet veren teknik servisimiz tüm farkındalığı ile ilk sıradadır.

Tecrübeli ekip, hijyenik ortamlar ve güven veren yaklaşımlarla biz her zaman sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Kullanılmayan ve kullanılması büyük tehlike yaratan bataryaların değişiminde de önce size danışarak adım atarız. Birlikte verdiğimiz kararlarla cep telefonu kullanımını kısıtlamadan yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Batarya Değişimi

Genel itibari ile kullanım ömrü tamamlanan fakat cihazda herhangi bir sorun yaratmayan kısımlar haricinde değişmesi gereken tek parça bataryadır. Maddi olarak yeni bir külfet altına girmeden batarya değişimi için bize direk olarak başvuru sağlayabilirsiniz. Cep telefonlarının marka ve modeline göre değişen batarya değişimleri teknik adamlarımız tarafından yapılabilmektedir. Batarya tamiri için bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bataryaların değişimi ve bakımı için bize güvenebilirsiniz. Batarya değişimleriyle birlikte diğer bakım işlemlerimiz aynı paket içinde fiyatlanmaktadır. Bu konuda bize her zaman güvenip cihazınızı teslim edebilirsiniz. Değişim için kullandığımız tüm bataryalar %100 orijinal ve uyumludur. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet bize sizin memnuniyetiniz olarak geri dönecektir.

Cep Telefonu Hoparlör Tamiri ve Değişimi

Cep Telefonu Hoparlör Tamiri ve Değişimi

Cep telefonlarının aktif kullanımına bağlı olarak bazı kısımlarının yenilenmesi gerekir. Özellikle ses alış verişinde kalitenin olabilmesi için hoparlörün tam olarak çalışması gerekir. Tamir için deneyimli ekip bu açıdan yanınızda olmaktadır. Akıllı telefon hoparlör tamiri için bize online sitemizden hemen ulaşabilirsiniz. Şuan piyasada olan ve aktif kullanılan hoparlör tamiri aşamaları belirli bir düzen çerçevesinde yapmaktadır. Hoparlör tamirinde yüksek performans gösteren personele hemen ulaşabilirsiniz. Cazip fiyatlarla birlikte kredi kartı ile ödeme olanakları tüm müşterilere eksiksiz şekilde verilmektedir. Biz hepimiz bir aileyiz ve zor zamanında yanınızda olmayı planlamaktayız. Telefonların dilinden anlayan tek firmayız…

Cep Telefonu Hoparlör Tamiri

Telefonların hoparlör kısmı zamanla kirlenip tıkanabilir veya verimlerin azalmasıyla kullanılamaz hale geldiğinde bize hemen ulaşarak tüm taleplerini belirtebilirsiniz. Bizler bu konuda tüm desteği sağlayarak hoparlör tamirinde tüm fırsatları yakalama şansı elde edebilirsiniz. Kullanılan tüm yedek parçalar %100 orijinal ürün olup sorunsuz şekilde sunulmaktadır. Telefon görüşmelerinde hoparlör kısmının çok verimli olmasından kaynaklanan fırsatlar için erişin. Hoparlör tamiri için önceden yapılan tüm denetimler ve kontroller bizlere en iyi yol gösterici olmuştur. Hoparlörlerin değişmesi ve tamiri için bizler tüm desteği sunarak yanınızda olmaya çalışmaktayız. Sizler tarafından aktif kullanılan akıllı telefonların hoparlör kısımlarının değişimi veya onarımı için başkalarına gitmek yerine sadece bize güvenmenizi öneririz.

Cep Telefonu Hoparlör Değişimi

Tamir için ekibimize hemen ulaşmak için iletişim numaralarımıza erişebilirsiniz. Akıllı telefonların hoparlör kısmının yenilenmesinde bize hemen erişim sağlayarak tüm fırsatları hemen görebilirsiniz. Onarım için tüm fırsatları değerlendirmenin tek yolu bizle tanışmaktan geçer. Hoparlör tamirinde uzman ekip anında yanınızdayız. Hoparlörün temizlenmesi ve yırtılan kısımlarının kapatılması ve son olarak hoparlör değişiminde farklı fiyatlandırılmaktadır. Hoparlör tamirinde biz bu sektörde her zaman ilk sıradayız. Ani olarak oluşan arıza ve ses duyumlarında olan düşler sebebiyle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. Hoparlör tamiri ile cep telefonlarınızı daha aktif şekilde kullanabileceksiniz. Tüm farklı markaların hoparlör kısımları en geç bir gün içerisinde değiştirilip kontroller sağlanmaktadır.

Cep Telefonu Kamera Değişimi ve Tamiri

Cep Telefonu Kamera Değişimi ve Tamiri

Akıllı telefonların en beğenilen özelliklerinden birisi kameralarıdır. Birçok marka her geçen gün daha yüksek teknolojiye ve görüntü kalitesine sahip cep telefonu geliştirmek için çaba harcıyor. Cep telefonlarında bulunan kameralar bazen darbelerden bazen de lenslerin zayıflamasından dolayı görüntü kalitesini kaybetmektedir.

Akıllı cep telefonlarında bulunan kameralar zamanla görüntülerin bozulmasına sebep olabilir. Bu bozulmaların asıl sebebi kamera lenslerinin ekonomik ömürlerini tamamlamasıdır. Akıllı cep telefonunuzun görüntü kalitesini yükseltmek için kamera değişimi yapmak yeterlidir. Akıllı cep telefonlarının kamera değişimleri kısa sürede yapılarak yüksek bir görüntü kalitesine kavuşturulmaktadır. Akıllı cep telefonunuzun kamerasında kırılma, çizilme ve hasar olmamasına rağmen görüntü bozuluyor ise bu büyük olasılıkla lens kaynakladır.

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Akıllı telefonların markasına göre yetkili servisler tarafından orijinal kamera değişimi yapılmaktadır. Akıllı telefon kamera değişimi yapılırken cihaz açılır ve kamera sistemi orijinal parçalarla yenilenir. Akıllı telefon kamera sistemi koruyucu cam, flaş, lens ve merceklerden oluşmaktadır. Telefonlar sürekli olarak elde taşındığı için düşme, çarpma ve sert yüzeylere sert bırakılma gibi olaylarla sıkça karşılaşmaktadır. Neredeyse tüm cep telefonlarının kamera yüzeyi daha geniş bir görüş açısı elde etmek amacıyla telefonun kasa yüzeyinden taşmaktadır. Bu da cep telefonunun sert yüzeye konulması sırasında hasar görmesine yol açmaktadır. Ancak cep telefonunuzun markası ve modeli ne olursa olsun kameraların arızalanması durumunda orijinal parçalarını bulmak mümkündür.

Cep Telefonu Kamera Tamiri

Akıllı telefon kamera tamiri yapılırken öncelikle arızalı olan parça tespit edilmelidir. Kameranın dış yüzeyini koruyan camda meydana gelen bir hasar için komple kamera sisteminin değiştirilmesi iyi niyet sınırları dışında yapılan bir işlemdir. Aynı şekilde lens ve merceklerin zarar görmesi durumunda sadece bu parçalar tamir edilerek telefonun görüntü kalitesini yükseltmek mümkündür.

Akıllı cep telefonları resim ve video çekiminde en fazla kullanılan seçenektir. Hem kolay taşınabilir olması hem de yüksek görüntü kalitesine sahip olması akıllı cep telefonlarını hayatımızın vazgeçilmezi haline getirmiştir. Akıllı cep telefonlarının kameralarında meydana gelen sorunlar ise orijinal parçalar kullanılarak tamir edilerek kısa sürede çözülmektedir.

Diğer tüm arızalarınız için güvenebileceğiniz The Repair House size en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

  • Notebook Onarım ve Tamir İşlemleri
  • Tablet Onarım ve Tamir İşlemleri
  • Cep Telefonu Onarım ve Tamir İşlemleri