Mobil cihazınızı seçin

Cep Telefonu Hoparlör Tamiri ve Değişimi

Cep telefonlarının aktif kullanımına bağlı olarak bazı kısımlarının yenilenmesi gerekir. Özellikle ses alış verişinde kalitenin olabilmesi için hoparlörün tam olarak çalışması gerekir. Tamir için deneyimli ekip bu açıdan yanınızda olmaktadır. Akıllı telefon hoparlör tamiri için bize online sitemizden hemen ulaşabilirsiniz. Şuan piyasada olan ve aktif kullanılan hoparlör tamiri aşamaları belirli bir düzen çerçevesinde yapmaktadır. Hoparlör tamirinde yüksek performans gösteren personele hemen ulaşabilirsiniz. Cazip fiyatlarla birlikte kredi kartı ile ödeme olanakları tüm müşterilere eksiksiz şekilde verilmektedir. Biz hepimiz bir aileyiz ve zor zamanında yanınızda olmayı
planlamaktayız. Telefonların dilinden anlayan tek firmayız…

Cep Telefonu Hoparlör Tamiri

Telefonların hoparlör kısmı zamanla kirlenip tıkanabilir veya verimlerin azalmasıyla kullanılamaz hale geldiğinde bize hemen ulaşarak tüm taleplerini belirtebilirsiniz. Bizler bu konuda tüm desteği sağlayarak hoparlör tamirinde tüm fırsatları yakalama şansı elde edebilirsiniz. Kullanılan tüm yedek parçalar %100 orijinal ürün olup sorunsuz şekilde sunulmaktadır. Telefon görüşmelerinde hoparlör kısmının çok verimli olmasından kaynaklanan fırsatlar için erişin. Hoparlör tamiri için önceden yapılan tüm denetimler ve kontroller bizlere en iyi yol gösterici olmuştur. Hoparlörlerin değişmesi ve tamiri için bizler tüm desteği sunarak yanınızda olmaya çalışmaktayız. Sizler tarafından aktif kullanılan akıllı telefonların hoparlör kısımlarının değişimi veya onarımı için başkalarına gitmek yerine sadece bize güvenmenizi öneririz.

Cep Telefonu Hoparlör Değişimi

Tamir için ekibimize hemen ulaşmak için iletişim numaralarımıza erişebilirsiniz. Akıllı telefonların hoparlör kısmının yenilenmesinde bize hemen erişim sağlayarak tüm fırsatları hemen görebilirsiniz. Onarım için tüm fırsatları değerlendirmenin tek yolu bizle tanışmaktan geçer. Hoparlör tamirinde uzman ekip anında yanınızdayız. Hoparlörün temizlenmesi ve yırtılan kısımlarının kapatılması ve son olarak hoparlör değişiminde farklı
fiyatlandırılmaktadır. Hoparlör tamirinde biz bu sektörde her zaman ilk sıradayız. Ani olarak oluşan arıza ve ses
duyumlarında olan düşler sebebiyle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. Hoparlör tamiri ile cep telefonlarınızı daha aktif şekilde kullanabileceksiniz. Tüm farklı markaların hoparlör kısımları en geç bir gün içerisinde değiştirilip kontroller sağlanmaktadır.

Sadece Orijinal Parça Kullanılır

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

6 Ay Garantilidir

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çünkü teknik müdahale konusunda uzmanız ve hijyenik çalışıyoruz. Olabildiğinden daha çabuk bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldır. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
Duis felis nunc, finibus eget ipsum eu, placerat pharetra tellus. Donec nec feugiat lectus. Maecenas cursus suscipit ex vel rutrum. Nam id egestas nulla. Nam leo nisi, finibus nec nisl et, euismod ornare eros. Nam rhoncus sem a massa sodales pulvinar quis quis turpis. Donec sit amet congue mauris.
Kesinlikle hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi hizmeti sağlıyoruz.

Galeri

×