iPhone Teknik Servis

Fiyat ve tamir seçeneklerini görmek için lütfen aşağıdan telefon modelinize tıklayınız. Tüm iPhone modelleri için orjinal yedek parça hizmeti sunuyoruz.

30 Dakika İçinde Telefonunuz Hazır

The Repair House uzman teknisyenleri ve kaliteli hizmeti sayesinde Iphone telefonlarınız için garantili, orjinal yedek parça hizmeti sunmakta ve 30 dakika içinde tamir edip cihazınızı sizlere teslim etmektedir. Dilerseniz biz telefonunuzu tamir ederken sizde bu anı izleyebilirsiniz.

İPhone Batarya Değişimi

The Repair House İPhone marka cep telefonu batarya değişimi hizmeti 12 ay garanti vermektedir. İnsanların çoğu artık akıllı cep telefonu kullanıyorlar. Bazen insanların kullanmış oldukları cep telefonlarının bataryaları azalıyor ve bitiyor. Bu yüzden telefonlarını çok uzun süre şarj etmek zorunda kalıyor veya kullandığı telefon markasının bataryasını yenisiyle değiştiriyorlar.

Piyasada maalesef merdiven altı diye bildiğimiz orjinal diye satılan birçok telefon bataryası bulunuyor. Bu telefon markalarından bir tanesi olan İPhone’dur. Biz firma olarak İPhone telefonlarının orjinal batarya değişimini yapan firmayız. Ama maalesef piyasada İPhone telefonlarının bataryasını orjinal olmadığı halde insanlara satan kalpazanlar bulunuyor ve bunlardan orjinal batarya diye yüksek paralar alıyorlar.

Yüksek para aldıkları gibi orjinal olmayan İPhone bataryasını insanlara satarak telefonlarına zarar veriyorlar. Bu yüzden insanları uyarmak için bu konuda İPhone kullanıcılarını bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikle iPhone batarya değişimi yaptırmadan önce orjinal bataryanın nasıl olduğunu öğrenmeleri gerekiyor. Orjinal bataryanın nasıl olduklarını anladıkları zaman hiçbir kalpazan tarafından kandırılmamış olacaklardır.

Firmamız sizlere özellikle bu bilgileri veriyor çünkü sizin başkası tarafından kandırılmanızı ve paranızın boşa gitmesini istemiyoruz. Biz firma olarak iPhone batarya değişimi yaparken müşterilerimize orjinal İPhone batarya taktığımızın ispatını belgelerle ispat ediyoruz. Bu şekilde müşterilerimizin başka kişiler tarafından mağdur edilmesini istemiyoruz.

Sadece batarya ürünlerinde değil diğer İPhone aksesuarlar içinde de belgi ibraz ederek orjinal parça değişimi yaptığımız kendilerine gösteriyoruz. Bu şekilde müşterilerimiz orjinal telefon bataryası ve aksesuarı kullandıkları için rahat ediyorlar. Bu şekilde yan sanayi ürünleri kullanarak telefonlarına zarar vermemiş oluyorlar. Sizlerde firmamız therepairhouse.tanir.com.tr sitesini ziyaret ederek bizlerle ilgili merak ettiklerinizi ve orjinal bataryalarımızı fiyatlarıyla beraber görebilirsiniz.

İPhone Batarya Değişimi Fiyatları

Firmamızın sitesinin linkine tıklama yaptıktan sonra sizlere sunmuş olduğumuz iPhone batarya değişimi fiyatları karşınıza çıkacaktır. Biz firma olarak müşterilerimize kaliteli ve orjinal ürünleri uygun fiyatlarla satan firmayız. Müşterilerimiz bataryalarımız gibi diğer almak istediği bütün İPhone ürünlerinden sitemize üye olarak indirimli olarak yararlanabiliyorlar. Müşterilerimiz için özel üyelik oluşturduğumuz siteye üye olmak oldukça kolay yapılıyor. Firmamızın sitesine üye olmak için yapmanız gerekenleri yazmak istiyoruz.

  • Firmamızın site linkine tıklayın.
  • Daha sonra üye ol kısmına geliniz.
  • Üye ol butonuna basınız.
  • Daha sonra bir kullanıcı adı ve şifre belirleyiniz.
  • Sizden istenen kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde yazınız.

Firma yetkililerimiz bilgilerinizi kontrol ettikten sonra kolay bir şekilde üyeliğinizi aktif hale getirecektir. Sizde firmamızın sitesinde almak istediğiniz orjinal ürünleri indirimli olarak alacaksınız.

Sizde İPhone marka ürün kullanıyorsanız ve iPhone batarya değişimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız üyelik kısmından kullanıcı adınızla giriniz. Sizlere uygun orjinal İPhone batarya ve diğer aksesuarları görmüş olacaksınız. Sizde orjinal olarak kullanmış olduğunuz İPhone telefonunuzun bataryasını gene orjinal bir şekilde ekonomik fiyatlarla firmamızdan tedarik etmiş olacaksınız. Bu şekilde orjinal batarya ve ürünleri kullanarak telefonunuzdan en yüksek şarj verimini alacaksınız.

Orjinal telefonuna orjinal batarya kullanmanız telefonunuzun kapasitesini arttıracaktır ve yavaşlamasını önleyecektir. Biz firma olarak sadece İPhone batarya fiyatlarını ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunmuyoruz. Sizlere İPhone telefon modellerinin bataryaların fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, batarya fiyatı 449 tl’dir. iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, İPhone fiyatlarıysa 319 tl’dir. Ürünlerinizin yedek parçalarını, camlarını, kapaklarını ve diğer bütün parçalarını orjinal bir şekilde firmamızın sitesinde hizmetinize uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Sizlerin merdiven altı olan bataryalar kullanmanızı firma olarak istemiyoruz. Çünkü müşterilerimize değer veren bir firmayız. Yan sanayi İPhone bataryaları cihazınıza faydadan çok zarar verecektir. Siz uygun fiyata orjinal batarya aldığınızı düşünürken elinizdeki pahalı İPhone telefonundan da olmuş olacaksınız ve zarara gireceksiniz.