İphone Ekran Değişimi

iPhone telefonlarda sık sık karşılaşılan sorunlardan biriside, ekranda oluşan kırılmalar ve diğer ekran sorunlarıdır. iPhone telefonlarında ekranı etkin kullananalar için bu durum oldukça can sıkıcıdır ve genellikle tamir işlemleri de bir hayli uzun sürmesi kullanıcıları daha fazla sıkmaktadır. The repair house olarak iPhone Ekran Değişimi 30 dakikada yapılmakta ve sizlere teslim edilmektedir. Kullandığımız parçalar orjinal olup profesyonel uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

0850 550 09 90

Fiyat ve Tamir Seçenekleri

İphone ekran değişimi fiyat ve tamir seçeneklerini görmek için lütfen aşağıdan telefon modelinize tıklayınız.

İphone Ekran Değişimi

İphone telefonlarda sık sık karşılaşılan sorunlardan birisi de hiç şüphesiz ekranda oluşan sorunlardır bu sorunlardan dolayı telefon kullanılamaz hale geldiği gibi tamir süreside bir hayli uzun olduğu için kullanıcıları bu konuda bir hayli sıkıntıya sokabilmektedir.

Çünkü artık telefonlar iş ve özel hayatımızın önemli bir parçasıdır. Arıza durumlarında da işimizi sekteye uğratabileceği gibi, gündelik hayatımızın da aksamasına sebep olmaktadır.

Telefon ihtiyacının hayatımızda ki yerini bildiğimiz için firma olarak, sizlere hayatınızı aksatmayacak hızda çözümler sunuyoruz. Uzman ve profesyonel teknik ekibimizle arızayı belirleyip, en kısa süre içinde sorunu çözüp adresinize gönderiyoruz.

İphone Ekran Değişimi ve Tamiri

İphone ekranları da bütün elektronik eşyalarda olduğu gibi bir kullanım süresine sahiptir. Zaman içinde sorunlar, ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar bazen kullanıcı hatasından kaynaklandığı gibi, bazen çarpma, düşürme, darbe alması sonucu ekran kırılabilir, çatlayabilir. Tozlanmadan kaynaklıda zarar görebilir. Ya da yazılımdan kaynaklı, ekran işlevini yitirebilmektedir. Bu sorunlar karşısında teknik iyileştirmelere ihtiyaç duyarlar.

Bütün bu ihtiyaçlar, alanında uzman teknik ekibimiz tarafından yürütülür. Çünkü iphone Ekran Değişimi gibi bir sorun, uzmanlık gerektiren bir iştir. ekran tamir veya değişim esnasında, cihazın zarar görmeyeceği bütün tedbirler alınarak, itinayla sorun giderilir. Sorun giderildikten sonra telefon ekranınızı ilk gün ki verimliliği ile kullanabilirsiniz.

Bu hizmeti verirken;

  • İphone Ekran Değişimi için servisimize geldiğiniz taktirde, 30 dakikada değişimi gerçekleştirip telefonunuzu size teslim ediyoruz.
  • Gelemeyecek durumda olmanız halinde, web sitemizde ki size yakın teknik servisimize gönderebilirsiniz.
  • Ekran Değişimi sonrası, memnuniyet garantisi veriyoruz. Yaptığımız değişimi inceleyebilir, tereddüdünüzün oluşması halinde ücretsiz iade edebilirsiniz.
  • Telefon modelinize uygun ürünler kullanılır. İphone ekran değişimi sonrası, ekran problemsiz bir şekilde çalışmayı sürdürür ve ekranınız ilk gün ki performansa döner.
  • iPhone Ekran Değişimi sürecinde telefonunuzda her hangi bir veri kaybı yaşanmaz.

İphone Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone Ekran Değişimi için, ücret listemiz aşağıdadır. iPhone modelinizin bilgisi bulunmaması halinde, teknik servisimizle iletişime geçip, stok ve iphone Ekran Değişimi fiyatları bilgisi alabilirsiniz.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen bizi arayınız: 0850 550 09 90

Apple cihazlar konusunda uzman teknisyenlerimiz, telefonunuzun ekran değişimi ve tamirini yaptıktan sonra adresinize ilk gün ki gibi ve garantili olarak gönderiyoruz. Ekran Değişimi ve diğer sorularınız için web sitemizi inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bugün Neyi Onarıyoruz?

Play Video
Hızlı ve Profesyonel Hizmet

Cihazınız 30 Dakika İçin de Hazır

The Repair House Güvencesi İle

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir.

Bizi Arayın

Neler Yapıyoruz?

1

Orjinal Yedek Parça

Onarım hizmetlerimiz de kullandığımız ürünler ve parçalar orijinal ve A kalitededir.
2

30 Dakikada Hazır

The Repair House olarak cihazlarınızı 30 dakika içinde onarıp size teslim ediyoruz.
3

Veri Hassasiyeti

Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz önemden ötürü asla veri kaybı yaşamazsınız.
4

6 Ay Garanti

Tarafımızca tamir edilen telefonlarınız veya tabletleriniz 6 ay garanti kapsamındadır.