iPhone 7 Ekran Değişimi ve Fiyatları

The Repair House güvencesiyle tüm teknik servis işlemleriniz 12 Ay hizmet garantilidir. İphone 7 Ekran Değişiminden sonra telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Orjinal iPhone 7 ekranı kullanılmaktadır. (Talebinize göre daha ekonomik orjinal kalite ekran kullanılabilir.)

İstanbul İçi Express Kurye hizmetimiz ile cihazınızı kapınızdan alıyoruz veya dilerseniz yerinde tamir hizmeti sunuyoruz.

iPhone 7 Ekran Değişim Fiyatları

İphone 7 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı: 380 TL
İphone 7 Orjinal Kalite Ekran Değişimi fiyatı : 250 TL

iPhone 7 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 7 ekran değişimi, uzun yıllar sektörde deneyim sahibi olan profesyonel apple teknik servis deneyimi olan ekibimiz tarafından tamamen orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Değişimi yapılan Apple ekranlar 1 yıl garanti kapsamımızdadır.

Eyüp The Repair House ve Fatih The Repair House şubelerimize gelerek yaptıracağınız Apple ekran değişimi 30 dakika içerisinde sonuçlanır.

iPhone 7 ekran tamiri nasıl yapılır;

  1. Yerimize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul İçi Express Kurye hizmetimiz ile cihazınızı kapınızdan alıyoruz. Kapınızdan aldığımız cihazınızı tamir ediyor ve aynı gün size geri teslim ediyoruz.
  2. Cihaz gizliliği için göz önünde ekran değişimi yapılır.
  3. Değişimi yapılan orijinal ekranın 1 yıl The Repair House güvencesi ile garantisi bulunmaktadır.
  4. Cihazınızın dokunmatik, ekran özellikleri ve ekran performansında her hangi bir değişiklik yapılmaz.
  5. Değişim sağlandıktan sonra telefonunuz ilk günkü gibi olur.
  6. Teknik servis odalarımız tamamen statik elektrikten arındırılarak cep telefonu teknik servis işlemlerinin yapılacağı şekilde dizayn edilmiştir. Düzenli olarak sterilize yapılamaktadır.
  7. The Repair House 7/24 güvenlik kameraları ile gözetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır. Yani cihazınız servisimize girdiği anda sigortalanmış olur. Aynı zamanda teknisyenlerimiz statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanarak işlemler sağlanmaktadır.
  8. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla kesinlikle kırılmaz cam koruyucu takılması şiddetle tavsiye edilir. Tekrardan aynı sorun yaşanmaması adına kırılmaz cam cihazınızda kullanmalısınız..

Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili, kullanıcı hatası (ekran kırılması, sıvı teması, ekranın darbe alması ve benzeri) dışında karşılaşılan teknik sorunlar The Repair House teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Aynı Gün Ayağınıza Gelen Kurye Hizmeti.


Yerimize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul İçi Express Kurye

hizmetimiz ile cihazınızı kapınızdan alıyoruz.

Kapınızdan aldığımız cihazınızı tamir ediyor ve aynı gün size geri teslim ediyoruz.

iPhone 7 Ekran Değişimi  ve Telefon Tamir Fiyatları

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI

iPhone 7 orjinal ekran değişimi

İphone 7 orjinal kalite ekran değişimi

380 TL

250 TL

iPhone 7 batarya değişimi

150 TL

iPhone 7 arka kapak kasa değişimi

300 TL

iPhone 7 şarj soketi değişimi

150 TL

iPhone 7 mikrofon soketi değişimi

150 TL

iPhone 7 hoparlör değişimi

160 TL

iPhone 7 arka kamera değişimi

250 TL

iPhone 7 ön kamera değişimi

150 TL

Fiyat ve Tamir Seçenekleri

Fiyat ve tamir seçeneklerini görmek için lütfen aşağıdan telefon modelinize tıklayınız. Tüm Iphone modelleri için orjinal yedek parça hizmeti sunuyoruz.

30 Dakika İçinde Telefonunuz Hazır

The Repair House uzman teknisyenleri ve kaliteli hizmeti sayesinde Iphone telefonlarınız için garantili, orjinal yedek parça hizmeti sunmakta ve 30 dakika içinde tamir edip cihazınızı sizlere teslim etmektedir. Dilerseniz biz telefonunuzu tamir ederken sizde bu anı izleyebilirsiniz.