İphone Kamera Değişimi

iPhone telefonlarda sık sık karşılaşılan sorunlardan biriside, kamerada performans düşüklüğü ve kamera sorunlarının oluşmasıdır. iPhone telefonlarında kamerayı etkin kullananalar için bu durum oldukça can sıkıcıdır ve genellikle tamir işlemleri de bir hayli uzun sürmesi kullanıcıları daha fazla sıkmaktadır. The repair house olarak iPhone kamera değişimi 30 dakikada yapılmakta ve sizlere teslim edilmektedir. Kullandığımız parçalar orjinal olup profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

0850 550 0990

Fiyat ve Tamir Seçenekleri

Fiyat ve tamir seçeneklerini görmek için lütfen aşağıdan telefon modelinize tıklayınız.

İphone Kamera Değişimi

İphone telefonlarda sık sık karşılaşılan sorunlardan biri, kamerada performans düşüklüğü ve arızalar oluşmasıdır. Telefonunda kamerayı etkin kullananalar için bu durum oldukça can sıkıcıdır.

Çünkü artık telefonlar iş ve özel hayatımızın önemli bir parçasıdır. Arıza durumlarında da işimizi sekteye uğratabileceği gibi, gündelik hayatımızın da aksamasına sebep olmaktadır.

Telefon ihtiyacının hayatımızda ki yerini bildiğimiz için firma olarak, sizlere hayatınızı aksatmayacak hızda çözümler sunuyoruz. Uzman teknik ekibimizle arızayı belirleyip, en kısa süre içinde sorunu çözüp adresinize gönderiyoruz.

İphone Kamera Değişimi ve Tamiri

İphone kameraları da bütün elektronik eşyalarda olduğu gibi bir kullanım süresine sahiptir. Zaman içinde sorunlar, ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar bazen kullanıcı hatasından kaynaklandığı gibi, bazen çarpma, düşürme, darbe alması sonucu kamerası kırılabilir, çatlayabilir. Tozlanmadan kaynaklı lens zarar görebilir. Ya da yazılımdan kaynaklı, kamera işlevini yitirebilmektedir. Bu sorunlar karşısında teknik iyileştirmelere ihtiyaç duyarlar.

Bütün bu ihtiyaçlar, alanında uzman teknik ekibimiz tarafından yürütülür. Çünkü iphone kamera değişimi gibi bir sorun, uzmanlık gerektiren bir iştir. Kamera tamir veya değişim esnasında, cihazın zarar görmeyeceği bütün tedbirler alınarak, itinayla sorun giderilir. Sorun giderildikten sonra telefon kameranızı ilk gün ki verimliliği ile kullanabilirsiniz.

Bu hizmeti verirken;

  • İphone kamera değişimi için servisimize geldiğiniz taktirde, 30 dakikada değişimi gerçekleştirip telefonunuzu size teslim ediyoruz.
  • Gelemeyecek durumda olmanız halinde, web sitemizde ki size yakın teknik servisimize gönderebilirsiniz.
  • Kamera değişimi sonrası, memnuniyet garantisi veriyoruz. Yaptığımız değişimi inceleyebilir, tereddüdünüzün oluşması halinde ücretsiz iade edebilirsiniz.
  • Telefon modelinize uygun ürünler kullanılır. İphone kamera değişimi sonrası, kamera problemsiz bir şekilde çalışmayı sürdürür ve kameranız ilk gün ki performansa döner.
  • iPhone kamera değişimi sürecinde telefonunuzda her hangi bir veri kaybı yaşanmaz.

İphone Kamera Değişimi Fiyatları

iPhone kamera değişimi için, ücret listemiz aşağıdadır. iPhone modelinizin bilgisi bulunmaması halinde, teknik servisimizle iletişime geçip, stok ve iphone kamera değişimi fiyatları bilgisi alabilirsiniz.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen bizi arayınız: 0850 550 09 90

Apple cihazlar konusunda uzman teknisyenlerimiz, telefonunuzun kamera tamir ve değişimini yaptıktan sonra adresinize ilk gün ki gibi ve garantili olarak gönderiyoruz. Kamera değişimi ve diğer sorularınız için web sitemizi inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bugün Neyi Onarıyoruz?

Play Video
Hızlı ve Profesyonel Hizmet

Cihazınız 30 Dakika İçin de Hazır

The Repair House Güvencesi İle

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir.

Bizi Arayın

Neler Yapıyoruz?

1

Orjinal Yedek Parça

Onarım hizmetlerimiz de kullandığımız ürünler ve parçalar orijinal ve A kalitededir.
2

30 Dakikada Hazır

The Repair House olarak cihazlarınızı 30 dakika içinde onarıp size teslim ediyoruz.
3

Veri Hassasiyeti

Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz önemden ötürü asla veri kaybı yaşamazsınız.
4

6 Ay Garanti

Tarafımızca tamir edilen telefonlarınız veya tabletleriniz 6 ay garanti kapsamındadır.