iPhone Kasa Değişimi ve Arka Kapak Değişimi

iPhone tüm modeller için kasa değişimi ve arka kapak eğişimi gerçekleştirmekteyiz. Orjinal ürün ve kaliteli hizmetimiz sayesinde tüm işlemlerinizi kolaylıkla ve anında gerçekleştiriyoruz. The repair house olarak Dünya genelinde 20’den fazla şubemizle Telefon servis işlemlerinde yeni bir çağ başlatıyoruz.

iPhone Teknik Servis

Fiyat ve tamir seçeneklerini görmek için lütfen aşağıdan telefon modelinize tıklayınız. Tüm iPhone modelleri için orjinal yedek parça hizmeti sunuyoruz.

30 Dakika İçinde Telefonunuz Hazır

The Repair House uzman teknisyenleri ve kaliteli hizmeti sayesinde Iphone telefonlarınız için garantili, orjinal yedek parça hizmeti sunmakta ve 30 dakika içinde tamir edip cihazınızı sizlere teslim etmektedir. Dilerseniz biz telefonunuzu tamir ederken sizde bu anı izleyebilirsiniz.

İPhone Kasa Değişimi

Akıllı telefonlar artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Teknolojinin hızla geliştiği ve yenilendiği zamanlarda günün büyük bölümü telefonlarla geçiyor. Her geçen gün birbirinden farklı ve modelde akıllı telefon kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ancak telefon piyasasındaki Apple marka İPhone telefon herkesin beğenisini kazanmış popüler telefonlar arasında yerini alıyor. Apple marka İPhone telefon özellikleri itibariyle bataryası içinde olan bir telefondur. Bu sebeple İPhone telefonda meydana gelen batarya sorunu telefonun bataryasını takıp çıkararak ya da bir telefoncudan batarya satın alarak çözmek mümkün değil.

İPhone telefonlarda meydana gelen batarya probleminin çözümü olarak kullanıcıların iki seçeneği bulunuyor. Eğer telefonun garanti süresi halen devam ediyorsa, telefonu garantiye göndererek batarya sorunu çözülebilir. Telefonun garantiden gelme süresi arıza durumuna göre farklılık gösterebilir. Telefon garanti süresi dolmuş İPhone telefonlar için ise telefoncular tarafından sorunun ne olduğu anlaşıldıktan sonra tamir edilebilir. İPhone kasa değişimi için telefonun arka kısmında bulunan vidalarla gerçekleştirilmektedir.

İPhone Kasa Sorunu Sebepleri

İPhone telefonların kasalarında meydana gelen sorunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Telefonun düşürülmesi
  • Telefonun kılıfsız olarak kullanılması
  • Telefon yüzeyini bozacak maddelerin telefona temas etmesi
  • Telefonun ıslanması.

Özellikle uzun süredir kullanılan telefonların kasalarında zamanla bir takım yıpranmalar meydana gelir. Bu yıpranmaların önüne geçmek için kullanıcılar genellikle telefon kılıfı kullanır. Ancak her ne kadar koruma amacıyla telefon kabı kullanılsa da zamanla telefonun kasasında yıpranma ve aşınmalar meydana gelir.

İPhone telefonunuzun kasasını bazı internet alışveriş sitelerinde satılan kasa ve değiştirme aparatları yardımıyla evde kendiniz değiştirebileceğiniz gibi herhangi bir telefoncu yardımı ile de telefonunuzun kasasını değiştirebilirsiniz. Kullanıcılar yalnızca telefonda meydana gelen hasarlar sebebiyle değil aynı zamanda telefonlarının farklı bir renk ve görünüme sahip olması için de telefon kasalarını değiştirmek isteyebilir.

Telefonunuzu aldığınız renginden sıkıldıysanız ya da artık farklı bir İPhone telefon kullanmak istiyorsanız da telefonunuzun kasasını değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

İPhone Marka Telefonun Kasa Seçenekleri

Her piyasaya sunduğu modelde kendini yenileyen ve kullanıcılarına farklı deneyim yaşatan Apple marka İPhone telefonların oldukça farklı renkleri bulunuyor. Bu renkler beyaz yani silver, gece siyahı ya da parlak siyah, pembe, altın rengi şeklinde sıralanabilir. Ancak kullanıcılar iPhone kasa değişimi yaparak istedikleri renkte iPhone telefona sahip olabilir.

İPhone Kasa Değişimi Fiyatları

Kullandığı telefonun kasasını değiştirmek isteyen kullanıcılar İPhone’un kasa değişim fiyatlarını da bilmek istiyor. Kasa değişimini evde kendisi yapmak isteyen kullanıcılar için bazı internet satış sitelerinde her çeşit ve renkte iPhone kasası bulunuyor. Aynı zamanda telefonun kasasını değiştirmek için gerekli olan aparatlar da telefon kasası ile birlikte satılıyor.

İPhone kasa değişimi fiyatları piyasada oldukça farklı rakamlarla ifade ediliyor. Örneğin bir internet alışveriş uygulamasında yalnızca İPhone kasası fiyatı 80 ile 100 lira arasındayken bir başka internet alışveriş uygulamasında telefon kasası ve değiştirme gereçleriyle birlikte 100 ile 120 arasında bulunabiliyor. Bunun yanında telefon kasasını kendisi değiştirmek istemeyen kullanıcılar telefon yetkili servisleri aracılığı ile de İPhone telefonlarının kasa değiştirme hizmetinden faydalanabilir. İPhone telefon kasası değişimi için bir diğer belirleyici özellik ise telefonun modelidir.

Hangi model İPhone telefon kullanılıyorsa telefonun kasası değiştirilirken de aynı model kasa ile değiştirilmek zorunda. Apple İPhone telefonları için oldukça farklı model seçenekleri sundu. Eski modellerinden farklı bir dizayn ile piyasaya sürülen İPhone X, İPhone 11 gibi telefonların ekranlarında İPhone’un belirgin özelliklerinden biri olan home tuşu bulunmuyor. Kullanıcılar da zamanla bu duruma alışıp yeni İPhone modellerini deneyimliyor. Bu durum da iPhone kasa değişimi fiyatları konusunda belirleyici bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.