iPhone Teknik Servis

Fiyat ve tamir seçeneklerini görmek için lütfen aşağıdan telefon modelinize tıklayınız. Tüm iPhone modelleri için orjinal yedek parça hizmeti sunuyoruz.

30 Dakika İçinde Telefonunuz Hazır

The Repair House uzman teknisyenleri ve kaliteli hizmeti sayesinde Iphone telefonlarınız için garantili, orjinal yedek parça hizmeti sunmakta ve 30 dakika içinde tamir edip cihazınızı sizlere teslim etmektedir. Dilerseniz biz telefonunuzu tamir ederken sizde bu anı izleyebilirsiniz.

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi

Firmamız uzun yıllardan beri iPhone telefonlarının her türlü teknik servisi ve iPhone kulaklık soketi değişimi gibi geniş çaplı hizmet veren firmadır. Sektörde önde olan firmamız sizlere en kaliteli hizmet her zaman vermeye çalışıyor. Firmamız bünyesinde çalışan teknik servis personellerimiz işlerinde profesyonel olan ve işlerinin ehli kişilerdir.

Bizlere getirdiğiniz iPhone telefonlarının parçalarını dikkatli ve titiz bir şekilde yaptıktan sonra sizlere en kısa sürede teslim ediyor. Firmamız iPhone telefonlarının yanında başka marka telefonlarında parça değişimini ve teknik servis hizmetini veren firmadır. Akıllı telefonlarınızla ilgili çok sayıda firmamız sizlere kaliteli hizmet sunuyor. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

  • Teknik servis hizmeti
  • Yedek parça değişimi
  • İkinci el telefon tamiri
  • İkinci el telefon satışı
  • Sıfır telefon satışı
  • iPhone kulaklık soketi değişimi
  • iPhone ön kamera değişimi
  • iPhone arka kamera değişimi
  • iPhone tuş takımı değişimi
  • iPhone kasa değişimi gibi daha çok hizmetimiz bulunuyor.

Firmamız iPhone telefonlarına özel yedek parça değişimi yapıyor. Bizlere getirmiş olduğunuz iPhone telefonuyla ilgili parça değişimini orjinal şekilde yaparak sizlere geri veriyoruz. Eğer bizlere bırakmış olduğunuz iPhone kulaklık soketi değişimi yapıldıktan sonra almaya gelemiyorsanız ve sizlere göndermemizi istiyorsanız sizlere yolluyoruz.

Ücretsiz kargo veya firmamızın personel kuryesiyle istediğiniz yere en kısa sürede ürününüzün parçasını değiştirerek yolluyoruz. Müşterilerimize kaliteli hizmeti en kısa sürede vermeye çalışan firmayız. Firmamız bütün iPhone parça değişimlerinde ve teknik servis hizmetlerinde en az 6 ay olmak üzere kullanım garantisi veriyor. Vermiş olduğumuz garanti belgesi sözle değil prosedürlere uygun yazılı belgeyle oluyor.

Kurumsal bir firma olduğumuz için yasal olarak her şeye uyuyoruz. Müşterilerimizi önemseyerek işlerini kaliteli bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Sizde firmamıza gelerek bütün hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi Fiyatları

Firmamız iPhone kulaklık soketi değişim fiyatları müşterilerimizin kesesini sarsmayacak bir şekilde uygun ve ekonomik fiyatlarla yapıyoruz. Müşterilerimiz firmamıza yaptırmış olduğu ürününün ödemesini kredi kartıyla yapmak isterse kendilerine firma olarak kolaylık sağlıyoruz. Uygun taksit seçenekleri sunarak ödeme kolaylığı firma olarak sağlamış oluyoruz. Peşin ödeme yapmak isteyen müşterilerimize de özellikle iPhone markalı telefonların parça değişimlerinde indirimler yapıyoruz.

İndirimlerimiz firmamızın sadece bununla sınırlı değildir. Bizler firma olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde kaliteli hizmeti uygun fiyata müşterilerimize vermeye çalışan firmayız. Müşterilerimize farklı şekillerde indirimler uygulayarak onlara vermiş olduğumuz değeri gösteriyoruz. Bizlere sosyal medya üzerinden takip eden ve bizlerin hizmetlerini beğenip tavsiye eden müşterilerimize ekstra indirimlerimiz söz konusudur.

Firmamıza iPhone marka ürününü getirip iPhone kulaklık soketi değişimi fiyatları teklifimiz keselerine uygun şekilde veriliyor. Firmamızın iPhone marka akıllı telefon kulaklık soketi değişimi fiyatlarından sizlere bahsetmek istiyoruz. iPhone 5 kulaklık soketi değişimi fiyatımız 60 TL’dir. iPhone 5s kulaklık soketi değişimi 70 TL’dir. iPhone XS kulaklık soketi değişimi fiyatımız 350 TL’dir. İPhone XR kulaklık soketi değişimi fiyatımız 300 TL’dir.

iPhone 6s Plus Kulaklık Soketi değişimi fiyatımız 140 TL’dir. Bu fiyatlarımız tamamen orjinal kulaklık soketi değişimi fiyatlarıdır. Firmamız müşterilerimizin telefon parçalarının hepsini orjinalleriyle değişim yapmaktadır. iPhone pahalı bir telefon olduğu için kullanılan parçasının yan sanayi olmamasın dikkat ediyoruz. Çünkü telefona yan sanayi ürünler zarar verebiliyor. İstediğiniz verimi alamıyorsunuz. Firmamıza iPhone telefonlarınızın kulaklık soketinin değişimini veya başka parçasının değişimini yapmak için rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sabit telefonlarımızla bizlere ulaşabildiğiniz gibi online olarak firmamıza ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğer isterseniz bizlere mail atabilirsiniz. Eğer isterseniz whatsapp numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.