Mobil cihazınızı seçin

Cep Telefonu Kamera Değişimi ve Tamiri

Akıllı telefonların en beğenilen özelliklerinden birisi kameralarıdır. Birçok marka her geçen gün daha yüksek teknolojiye ve görüntü kalitesine sahip cep telefonu geliştirmek için çaba harcıyor. Cep telefonlarında bulunan kameralar bazen darbelerden bazen de lenslerin zayıflamasından dolayı görüntü kalitesini kaybetmektedir.
Akıllı cep telefonlarında bulunan kameralar zamanla görüntülerin bozulmasına sebep olabilir. Bu bozulmaların asıl sebebi kamera lenslerinin ekonomik ömürlerini tamamlamasıdır. Akıllı cep telefonunuzun görüntü kalitesini yükseltmek için kamera değişimi yapmak yeterlidir. Akıllı cep telefonlarının kamera değişimleri kısa sürede yapılarak yüksek bir görüntü kalitesine kavuşturulmaktadır. Akıllı cep telefonunuzun kamerasında kırılma, çizilme ve hasar olmamasına rağmen görüntü bozuluyor ise bu büyük olasılıkla lens kaynakladır.

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Akıllı telefonların markasına göre yetkili servisler tarafından orijinal kamera değişimi yapılmaktadır. Akıllı telefon kamera değişimi yapılırken cihaz açılır ve kamera sistemi orijinal parçalarla yenilenir. Akıllı telefon kamera sistemi koruyucu cam, flaş, lens ve merceklerden oluşmaktadır. Telefonlar sürekli olarak elde taşındığı için düşme, çarpma ve sert yüzeylere sert bırakılma gibi olaylarla sıkça karşılaşmaktadır. Neredeyse tüm cep telefonlarının kamera yüzeyi daha geniş bir görüş açısı elde etmek amacıyla telefonun kasa yüzeyinden taşmaktadır. Bu da cep telefonunun sert yüzeye konulması sırasında hasar görmesine yol açmaktadır. Ancak cep telefonunuzun markası ve
modeli ne olursa olsun kameraların arızalanması durumunda orijinal parçalarını bulmak mümkündür.

Cep Telefonu Kamera Tamiri

Akıllı telefon kamera tamiri yapılırken öncelikle arızalı olan parça tespit edilmelidir. Kameranın dış yüzeyini koruyan camda meydana gelen bir hasar için komple kamera sisteminin değiştirilmesi iyi niyet sınırları dışında yapılan bir işlemdir. Aynı şekilde lens ve merceklerin zarar görmesi durumunda sadece bu parçalar tamir edilerek telefonun görüntü kalitesini yükseltmek mümkündür.
Akıllı cep telefonları resim ve video çekiminde en fazla kullanılan seçenektir. Hem kolay taşınabilir olması hem de yüksek görüntü kalitesine sahip olması akıllı cep telefonlarını hayatımızın vazgeçilmezi haline getirmiştir. Akıllı cep telefonlarının kameralarında meydana gelen sorunlar ise orijinal parçalar kullanılarak tamir edilerek kısa sürede çözülmektedir.

Sadece Orijinal Parça Kullanılır

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

6 Ay Garantilidir

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çünkü teknik müdahale konusunda uzmanız ve hijyenik çalışıyoruz. Olabildiğinden daha çabuk bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldır. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
Duis felis nunc, finibus eget ipsum eu, placerat pharetra tellus. Donec nec feugiat lectus. Maecenas cursus suscipit ex vel rutrum. Nam id egestas nulla. Nam leo nisi, finibus nec nisl et, euismod ornare eros. Nam rhoncus sem a massa sodales pulvinar quis quis turpis. Donec sit amet congue mauris.
Kesinlikle hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi hizmeti sağlıyoruz.

Galeri

×