LG Kulaklık Soketi Değişimi

Firmamız Güney Kore markası olan LG telefonlarının LG kulaklık soketi değişimi ve diğer farklı hizmetleri teknik servis hizmeti ve yedek parça hizmeti veren firmadır. Müşterilerimizin en çok karşılaştığı problemlerden bir tanesi kulaklığın soketin de oluşan problemlerdir. Kulaklık girişinde oluşan problemlerin neler olduğunu yazacağız.
Sesin cızırtılı bir şekilde gelmesi
Sesin az gelmesi
Sesin konuşma esnasında kesilip sonra tekrar gelmesi gibi sorunlar çok sık karşılaşan sorunların başında geliyor.
Firmamız çalışanları LG kulaklık soketi değişimi hizmetini kaliteli bir şekilde sizlere yapıp teslim ediyor. Firmamızın teknik servis ve yedek parça bölümünde çalışan arkadaşlarımız işinde son derece ehil olan kişilerdir. Son derece tecrübeli olan çalışanlarımız karşılaşmış olduğunuz problemleri halletmeden sizlere geriye teslim etmiyorlar. Firmamız tamir işini ciddiye alan bir firmadır.
Çünkü kullanmış olduğunuz telefonlar oldukça pahalıdır. Bu yüzden arıza veren telefonlarınızın parça değişimini yaparken telefonunuzla uyumlu olması oldukça önemlidir. Firmamız çalışanları arızalı olan telefonlarınıza parça değişimi yaparken telefonunuza uygun parça değişimi yapmaktadır.
Nasıl orjinal telefon kullanıyorsanız orjinal telefonunuza uygun olan parçayı aynı orjinal bir şekilde takarak sizlere hizmet veriyoruz. Kulaklık soketiniz bozulduysa ve eskisi gibi orjinal bir şekilde kullanmak ve yenisiyle değiştirmek istiyorsanız tek yapmanız firmamızı aramak ve değişim talebinde bulunmaktır. Firmamız sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vereceğinden hiç şüpheniz olmasın.
Firmamız LG kulaklık soketi değişimini yaptıktan sonra sizlere belli bir süre kullanma garantisi veriyor. Bu süre içerisinde olabilecek herhangi bir sorunda telefonunuzu firmamıza getirmeniz yeterli olacaktır. Bu sürede yapılacak olan teknik servis hizmetinden therepairhouse.tanir.com.tr firmamız hiçbir şekilde sizden ekstra ücret talep etmeyecektir.

LG Kulaklık Soketi Değişimi Fiyatları

Firmamız sizlere ister LG kulaklık soketi değişimi yapsın isterseniz de başka bir hizmet versin sizlere en uygun fiyat politikası uygulayan firmadır. Bazı yerlerde sormuş olduğunuz LG kulaklık soketi değişimi fiyatları firmamızla kesinlikle aynı değildir. Çünkü biz müşterilerimize bütün hizmetlerimizde ekonomik fiyatlar veriyoruz.
Bu şekilde müşterilerimizin keselerinin sarsılmasını istemiyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla yapan firmamız sizlerin her zaman hizmetinizde bulunuyor. Firmamız telefonlarınızın kulaklıklarında ki soket değişimlerinde ve diğer hizmetlerinde sizden kargo ücreti talep etmiyor.
Firmamıza getirip teslim ettiğiniz ürününüzün orjinal parçasıyla değişimini yaptıktan sonra ücretsiz kargo olarak sizlere geriye yolluyoruz. Firmamız kulaklık soketi değişiminden hariç daha başka hizmetlerle de sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Firmamızın hizmetlerini sizlere yazmak istiyoruz.
Kulaklık soketi değişimi
Ön cam değişimi
Mikrofon değişimi
Güç tuşu değişimi
Ön kamara değişimi
Arka kamera değişimi
Batarya değişimi
Kasa değişimi
Tablet tamiri
Cep telefonu tamiri gibi hizmetlerle geniş bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Müşterilerimizin ürünlerini yapıp kargoyla yolladığımız gibi kurye aracılığıyla yollayarak kapıda ödeme hizmeti veriyoruz. Kredi kartına uygun taksit seçenekleri sunuyoruz. Fiyat olarak firmamızda LG kulaklık soketi değişimi fiyatları oldukça uygun ve ekonomik bir şekilde yapılıyor.
Üstelik hiçbir gönderim ücreti olmadan yapılıp sizlere geri yollanıyor. Firmamızın LG kulaklık soketi değişimi fiyatlarından sizlere bahsetmek istiyoruz. LG K11 Prime kulaklık soketi değişim fiyatı 89 TL’dir. LG K10 K430 kulaklık soketi değişimi 90 dl’dir.
LG V30 Plus kulaklığın soketini ise 95 TL’ye firmamız değiştiriyor. LG K10 markalı telefonunun kulaklığının soketini 90 TL olarak firmamız değişimini yapıyor. Değişim yaptıktan sonra 6 ay gibi bir süre kullanım garantisi veriyor. Garanti süresinde çıkan problemlerden ücret talep etmiyoruz.