Telefonunuz Emin Ellerde

Dünyanın En Büyük Telefon Tamiri Zinciri

The Repair House olarak, telefon veya tabletinizi kullanamamanın ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Telefon veya tablet sosyal hayatımızın vazgeçilmezidir. Bundan dolayı cihazınızın hızlı tamir edilmesi gerektiğini biliyoruz.

Daha İyisi Yok!

Cep Telefonu Tamirinden Çok Daha Fazlası

The Repair House’da siz beklerken 30 dakika içinde cihazınızı tamir edip, teslim ediyoruz. Bu yüzden, uzun süre telefonsuz kalmayacaksınız. Güzel hizmet değil mi?. Bu sadece yılların verdiği tecrübe ve uzman ekip ile sağlanabiliyor. Ekibimiz sadece %100 kaliteli parçalar ile çalışıyor. Tüm tamirlerimizin yüksek kalite de olmasını son derece önemsiyoruz.

Kargo Teslimi

Gönderdiğiniz ürün ne olursa olsun onarıyor ve öncelikle ürünlerinizin herhangi bir hasar görmemesi için özenle paketleyip size gönderiyoruz.

Hızlı İşlem Süreci

Cihazınızda en kısa sürede teknisyenimiz tamir işlemini gerçekleştirsin ve son kontrollerini yaparak test edip size gönderim için kargoya teslim edilir.

Cihaz Teslimi

İşlem sonrası ödemenizi kredi kartı ya da banka yoluyla (havale/EFT) yapabilirsiniz. Dilerseniz şubemize gelerek de bu işlemleri rahatlıkla halledebilirsiniz.