Telefonunuz Emin Ellerde

Dünyanın En Büyük
Telefon Tamiri Zinciri
Artık Türkiye'de!

The Repair House olarak, telefon veya tabletinizi kullanamamanın ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Telefon veya tablet sosyal hayatımızın vazgeçilmezidir. Bundan dolayı cihazınızın hızlı tamir edilmesi gerektiğini biliyoruz.

The Repair House’da siz beklerken 30 dakika içinde cihazınızı tamir edip, teslim ediyoruz. Bu yüzden, uzun süre telefonsuz kalmayacaksınız. Güzel hizmet değil mi? Bu sadece yılların verdiği tecrübe ve uzman ekip ile sağlanabiliyor. Ekibimiz sadece %100 kaliteli parçalar ile çalışıyor. Tüm tamirlerimizin yüksek kalite de olmasını son derece önemsiyoruz.

The Repair House

Cep Telefonu
Tamirinden Çok
Daha Fazlası

The Repair House’da siz beklerken 30 dakika içinde cihazınızı tamir edip, teslim ediyoruz. Bu yüzden, uzun süre telefonsuz kalmayacaksınız. Güzel hizmet değil mi?

Bu sadece yılların verdiği tecrübe ve uzman ekip ile sağlanabiliyor. Ekibimiz sadece %100 kaliteli parçalar ile çalışıyor. Tüm tamirlerimizin yüksek kalite de olmasını son derece önemsiyoruz.

The Repair House

Firmamız Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Kargo Teslimi

Gönderdiğiniz ürün ne olursa olsun öncelikle ürüne hasar gelmemesi için güvenli bir şekilde paketlenmelidir.

Hızlı İşlem Süreci

Cihazınızda en kısa sürede teknisyenimiz tamir işlemini gerçekleştirsin ve son kontrollerini yaparak test edip size gönderim için kargoya teslim edilir.

İşlem Teslimi

İşlemler tamamlandıktan sonra ödemenizi kredi kartı ya da banka yoluyla (havale/EFT) ile yapabilirsiniz.

Sormaya korkmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Çalışıyoruz?

Sitemizi kullanarak onarım talebini oluşturduktan sonra en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlıyoruz. Onarım talebinde yazmanızı istediğimiz bilgiler ise; telefon marka ve modeli, arızası ve ne zaman arızalandığı.

Hangi Telefonları Onara Biliyorsunuz?

The Repair House firması olarak bütün marka ve model akıllı telefonlarının onarımlarını sağlıyoruz.

Onarım İşlemlerinizin Garantisi Var mıdır?

The Repair House, mobil cihazlarınıza yaptığı tüm onarım işlemlerine garanti vermektedir. Kullanıcının hatası sonucu oluşan tekrar eden arızalar garanti kapsama dışındadır.

Hangi Arızaları Kapsıyorsunuz?

Telefonun açılmaması, Cam-Ekran kırılması, Şarj almaması, Sıvıya temas etmesi sonucu çıkan arızalar, Açma-Kapama, Ses, Home tuşunun çalışmaması gibi arızaları kapsıyoruz.

Telefonumu Suya Düşürdüm Ne Yapmam Gerekir?

Telefonunuzu kapatın. Cihazınızı paketleyerek kargo ile tarafımıza ulaştırın. İsterseniz bizi arayarak da destek alabilirsiniz.

Telefonum Onarılamazsa Prosedür Nasıl İşler?

Eğer cihazınız için onarılamaz raporu çıkarsa, servisimiz tarafından cihazınızı satın almak için belirlenen fiyat teklifini size iletiyoruz.

×