Samsung Telefon Teknik Servis

%50 İndirim

Samsung Telefon Teknik Servis Hizmeti, Şimdi parça değişimi ve onarım işlemleriniz de %50'ye varan indirimi kaçırmayın

Para İade Garantisi

Orjinal Yedek Parça

6 Ay
Garanti

30 Dakikada Onarım

Neden The Repair House?

Samsung Telefon Teknik Servis hizmetini En uygun fiyatlarla ve orjinal parça garantisi ile sizlere sunuyoruz. Parça değişimi sonrası 6 ay The Repair House güvencesindesiniz. 

Türkiye’nin en büyük cep telefonu servis ağı. Cihazlarınız bizimle emin ellerde.

Bugün Neyi Onarıyoruz?

Cihazınızın marka ve modelini seçerek bir Samsung Telefon Teknik Servis hizmeti başlatınız. Dilerseniz hemen bizi arayarak müşteri temsilcimizden bir kayıt formu oluşturabilirsiniz.

Kurye talebi veya kapıda onarım talebinde de bulunabilirsiniz. Samsung Telefon Teknik Servis fiyat bilgisi almak için lütfen markanızı seçip devam ediniz.

Samsung Telefon Teknik Servis İçin Markanızı Seçiniz

Orjinal Parça

Samsung Telefon Teknik Servis, tüm cihazlarınız da orjinal yedek parça kullanmak ve 30 dakika içerisinde sizlere teslim etmekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sahte parçalar konusunda dikkatli olun

Samsung Telefon Teknik Servis hizmeti için sunulan bazı sahte ve üçüncü taraf güç kablolar, adaptörler, piller, ekranlar ve benzeri gibi parçalar kullanmamaya ve satın almamaya özen göstermelisiniz. Cep telefon ve tabletlerinizin tamirinde kullanılan bu gibi yedek parçalar cihazınızın ömrünü azaltacağı gibi sağlığınız açısında da sorun oluşturabilemktedir. The Repair House Samsung Telefon Teknik Servis hizmetlerinde şeffaflığı ve orjinal ürünleri garanti etmektedir.

Güvenilir Servis Ağı

Samsung Telefon Teknik Servis, Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

Samsung Telefon Teknik Servis

The Repair House’da akıllı telefonunuzda yaşadığınız bütün sorunlar alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur. Yapılan tüm parça değişimleri sonrasında telefonunuz 6 ay The Repair House onaylı parça değişimi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Cep Telefonu Teknik Servis, The Rapair House firmamız olarak iPhone, Samsung, Asus, LG, Sony, HTC, Huawei, Casper, Lenovo, Oppo, General Mobile ve diğer tüm akıllı telefonlarının tamir ve parça değişimi hizmetleri sunumaktayız.

Samsung Telefon Teknik Servis

Aklınızda Bir Şey Takılmasın

Neden The Repair House

Çünkü teknik müdahale konusunda profesyonel ve uzman bir ekibe sahibiz. Hijyenik koşullarda en verimli olacak şekilde çalışıyoruz. Olabildiğinden daha hızlı bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.

Kullandığınız Parçalar Orjinal mi?

Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldır. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.

Garanti Süreniz Nedir?

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Tamir Süresi Kaç Saat?

The Repair House olarak cihazlarınızı 30 dakika içinde onarıp size teslim ediyoruz. Dilerseniz onarım işlemleri sırasında sizde bu hizmetimizi izleyebilirsiniz. Bu sayede neler yaptığımızı nasılo parçalar kullandığımızı görebilirsiniz.

Veri Kaybı Olur Mu?

Kesinlikle veri kaybı olmamaktadır hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi yapıyor ve cihazınızı size teslim ediyoruz.

Gönderim Seçenekleri Nelerdir?

The Repair House, cihazlarınızı farklı gönderim şekilleri ile alıp tamir imkanı sunmaktadır. Dilerseniz kurye talebi ile gelip alıyoruz, dilerseniz siz şubelerimize getiriyorsunuz yada kargo ile gönderim yapabiliyorsunuz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Sitemizi kullanarak onarım talebini oluşturduktan sonra en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlıyoruz. Onarım talebinde yazmanızı istediğimiz bilgiler ise; telefon marka ve modeli, arızası ve ne zaman arızalandığı.

Hangi Arızaları Tamir Ediyoruz?

Telefonun açılmaması, Cam-Ekran kırılması, Şarj almaması, Sıvıya temas etmesi sonucu çıkan arızalar, Açma-Kapama, Ses, Home tuşunun çalışmaması gibi arızaları kapsıyoruz.

Hangi Telefonları Onarıyoruz?

The Repair House firması olarak bütün marka ve model akıllı telefonları, tablet ve notebook cihazlarını sorunsuz ve kaliteli bir şekilde onarımlarını sağlıyor sizlere teslim ediyoruz.

Suya Düşen Telefonları Onarıyor Musunuz?

Evet onarıyoruz. Telefonunuzu kapatın. Cihazınızı paketleyerek kargo ile tarafımıza ulaştırın. İsterseniz bizi arayarak da destek alabilirsiniz.

Telefonum Onarılamazsa Prosedür Nasıl İşler?

Eğer cihazınız için onarılamaz raporu çıkarsa, servisimiz tarafından cihazınızı satın almak için belirlenen fiyat teklifini size iletiyoruz.

Şeffaflık ve Kalite

Aldığınız Samsung Telefon Teknik Servis hizmetin de şeffaf ve müşteri isteğine göre hizmet sunmaktayız Biz cihazınızın onarım ve bakım işlemlerini yaparken dilerseniz izleyebilir ve cihazınızın takibini yapabilirsiniz.

30 Dakikada Hazır

Cihazlarınızın 30 dakika içinde sorunsuz bir şekilde parça değişimi, bakım ve onarım işlemlerini yapıyor sizlere teslim ediyoruz.

Tüm İstanbul'da

İstanbul’un her ilçesinden bizi arayabilir ve Samsung Telefon Teknik Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz kuryemiz cihazınızı evden alsın yada dilerseniz kapınızda tamir seçeneklerimizi seçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçiniz

Çekinmeyin hemen bizi arayın

Teknik servis hizmetlerimiz ve daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Cihazlarınız için sorunsuz ve garantili teknik servis hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz!.

Takip Edin!

Sizi Arayalım

Şimdi Telefon numaranızı bırakın uzmanlarımız
kısa süre içerisin de size geri dönüş yapsın.

 
close-link
×