Samsung Şarj Soketi Değişimi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlar, kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Akıllı telefonlarda bulunan üretim hatasına dayalı sorunlar garanti kapsamında değerlendirilir. Kullanıcı kaynaklı sorunlarda ise belirli hizmetler ile çözüm bulunur. Firmamız; akıllı telefonlarınızda yaşadığınız problemler arasında olan Samsung şarj soketi değişimi konusunda hizmet vermektedir. Akıllı telefonlarda şarj süresi ve dayanıklılığı oldukça önemlidir. Şarj kaynaklı sorunlar ise teknolojik olan bir ürünün kullanılamama sorununa sebep olur. Telefonun şarjındaki arızanın birçok sebebi olabilir.

Samsung Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

Telefonlarda bulunan arızalardan birisi cihazdaki şarj soketinde oluşan sorunlardır. Bunun bazı sebepleri olabilir. Bu sebeplerin bir kısmını basit çözümlerle ortadan kaldırabilirsiniz ya da firmamız tarafından kısa sürede şarj soketinizi uygun fiyata değiştirebilirsiniz.

Bunlar;

  • Şarj soket bölümünde nemden ya da ıslanma sebebi ile oksitlenme olması
  • Şarj soket bölümünde darbe ya da düşme sonucu kırılma olması
  • Şarj soketinin iç kısmının toz ya da yabancı cisimlerle tıkanması
  • Elektrik gidiş gelişlerinde kısa devre oluşması
  • Şarj soketinin kullanımında fazla baskıya maruz kalarak içine kaçması
  • Şarj aletinin ya da kablosunun hasarlı olması

Bu gibi durumlarda bireysel yapılacak işlemler olduğu gibi firmamız tarafından müdahale gerektiren işlemler de vardır. Örneğin; şarj soketinin toz gibi yabancı cisimler ile tıkanmasında ufak müdahaleler ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kullanıcı olarak dikkatli ve daha titiz kullanım ile birçok sorunun üstesinden gelmeniz mümkün. Fakat soketin içine kaçması, hasar görmesi, kırılması, çatlaması gibi durumlarda Samsung şarj soketi değişimi yapılması gerekir.

Cihazlarda en önemli yapmanız gereken işlem cihazınıza sivri ya da kesici materyaller sokmamanız ve kendiniz müdahale ederek daha fazla zarara sebep olmamanızdır. Uzman ekibimizle cihazınıza zarar vermeden gerekli işlemleri yapmaktayız. Kullanıcıların oluşturacağı diğer hasarlar ise telefonunuza kalıcı hasarlar verebilir.

Samsung Şarj Soketi Değişiminde Uzman Ekip

Teknik servis bölümümüzde uzman ekip ve teknisyenlerimizin bulunduğu cihazlarınıza zarar vermeyen, statik elektrikten uzak, profesyonel ekipmanlarımız ile cihazlarınızı eskisinden
daha yeni hale getiriyoruz. Akıllı telefonunuza ait sorunlardan en önemlisi olan Samsung şarj soketi değişimi fiyatları ise oldukça uygundur. 30 dakikalık kısa bir sürede cihaz modelinize göre değişim yapıyoruz. İş yoğunluğuna göre sizlere 30 dakikada teslim süresini belirterek hemen teslim ediyoruz. Samsung cihazlarına ait birçok model vardır ve her modelin arızası o cihaza uygun ekipmanlar ile tamir edilir.

Samsung Şarj Soketi Değişimi Orjinal ve Kaliteli Parça

Kaliteli parça kullanımı ile sayfamızdan cihazınızın markasını ve modelini seçerek, size en yakın mağaza için kayıt oluşturuyorsunuz ve servisimize güvenli ödeme seçeneği ile sayfamızda belirtilen ücreti ödeyebiliyorsunuz. Tüm soket değişimlerinde cihaz iç temizliği ve bakımı yapılır. Bu nedenle cihazınızda daha yüksek verim gözlemlersiniz. Kullanılan kaliteli parçalar ile cihazınız hasar görmez. Teknisyenlerimiz tarafından test edilen cihazınızda yaşadığınız bir problem olması durumunda tarafımızdan hemen çözülür. Tüm cihazlarda ve Samsung şarj soketi değişimi fiyatları modeline ve yapılacak işleme göre belirlenir. Yaptığımız hizmetler arasında sıvı temaslı cihaz onarımı, açma ve kapama tuşu tamiri, hoparlör tamiri, kamera değişimi, batarya değişimi, ekran değişimi gibi hizmetlerimiz vardır.

Samsung Şarj Soketi Değişimi Uygun Fiyat Garantisi

Her hizmetin fiyatı farklı olduğu gibi şarj soket değişiminin fiyatları da farklıdır. Fiyatlar için sitemiz üzerinden kullandığınız Samsung markasını telefon modülü üzerinden seçin. Daha sonra Samsung marka telefon modellerinden size uygun olanını seçin. Yapılacak işlemler arasında, tamir seçeneği, ilave işlemler ekleyerek toplam tutarı öğrenebilirsiniz. Daha sonra bilgilerinizi ekleyerek size en uygun noktamızı belirleyebilir ve güvenli ödeme yöntemi ile güvenle ödeme yapabilir ve cihazınızın soket değişimini yaptırabilirsiniz.