Açma Ve Kapama Tuşu Onarımı

Cep telefonu ve tabletlerde en fazla kullanılan tuş açma kapama tuşudur. Yoğun kullanım sebebiyle zaman zaman açma kapama tuşunda arızalar meydana gelebilir. Fakat cep telefonlarında bulan açma kapama tuşları basit bir operasyonla değiştirilerek orijinal haline getirilmektedir. Cep telefonu ve tabletlerde bulunan açma kapama tuşlarının tamiri hassasiyet gerektiren bir işlemdir.

Bu sebeple deneyimli olmayan kişiler tarafından bu tuşların değiştirilmeye çalışılması cihazın daha büyük sorunlarla karşılaşmasına yol açabilir. Cihaza ait orijinal parçaların kullanılmaması da cihazın açılıp kapanmasında istenilen performansı yakalamak açısından sıkıntılar doğurabilir. Cep telefonu ve tabletlerde bulunan açma kapama tuşlarının tamiri yapılabilir veya değiştirilmesi gerekebilir.

Açma ve Kapama Tuşu Onarımı

Cep telefonu ve tablet tarzı cihazlarda açma ve kapama tuşları yoğun olarak kullanılmaktadır. Bir cihazda açma ve kapama tuşunun arızalanması karşılaşılabilecek en büyük sorunlardan biridir. Çünkü açma ve kapama tuşu bozulan bir cihazın kullanılması mümkün değildir. Cep telefonu ve tabletlerde bulunan açma ve kapama tuşu onarımı deneyimli bir elde kısa sürede yapılmaktadır.

Cep telefonu ve tabletlerde bulunan açma ve kapama tuşlarının onarım maliyetleri de oldukça düşüktür. Cihazın sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için açma ve kapama tuşlarının sorunsuz çalışması gerekmektedir. Açma ve kapama tuşu onarımı yapılırken hassas davranmak ve bu konuda bilgi sahibi olmak gerekir. Cihazın açma ve kapama tuşu onarımı sırasında yapılacak yanlış bir işlem cihazın kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir.

Açma ve Kapama Tuş Tamiri

Cep telefonu ve tabletlerde açma ve kapama tuş tamiri yapmak için cihazın durumuna göre bir yol izlemek gerekir. Cihazda bulunan açma ve kapama tuşunun ulaşılabilir bir noktasında bulunması durumunda cihazı açmadan müdahale etme yolları denenir. Cihazın açma ve kapanmasını sağlayan tuşun dıştan müdahale edilerek sorunu çözülemediği durumlarda cihaz açılarak tamir işlemi yapılmaktadır.

Cep telefonu ve tabletlerin kullanılması sırasında ellerde bulunan yağ ve su gibi kalıntılar bu tuşlarda zamanla oksitlenmelerin meydana gelmesine yol açabilir. Açma ve kapama tuşlarında oksitlenme tarzı oluşumlarda tuşun değiştirilmesi zaruridir.

Sadece Orijinal Parça Kullanılır

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

6 Ay Garantilidir

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çünkü teknik müdahale konusunda uzmanız ve hijyenik çalışıyoruz. Olabildiğinden daha çabuk bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldir. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
Bu tür müdahalelerin bitiş süresi cihazınızın aldığı arızaya göre değişmekle birlikte en az ortalama 45 dakika sürmektedir.
Unfortunately, due to health and safety laws we cannot allow members of the public on our premises so we can only accept mail deliveries of your devices.

Galeri

×