Sıvı Temaslı Cihaz Onarımı

Kullanmış olduğumuz cep telefonu ya da bilgisayar gibi elektronik cihazlarda çeşitli nedenlerle sıvı teması oluşabilmektedir. Sıvı temaslı cihaz onarımı işlemlerini tüm cihaz türlerine yapabiliyoruz. Sıvı teması cihazların elektronik sistemlerinde kısa devre oluşturarak cihazın arıza yapmasına neden olacaktır. Cep telefonunuza ya da diğer cihazlara sıvı temas ettiğini gördüğünüzde cihazı açmaya çalışmamalısınız. Enerji kaynağını keserek yani bataryasını çıkartarak bizlere ulaştırmalısınız.

Özellikle cep telefonları üzerine su döküldüğünde ya da suya düştüğünde cihaz sorunsuz çalışıyor gibi görünebilir. Bu durumlarda bile cihaz hemen kapatılmalı ve bataryası çıkartılmalıdır. Cihaz içerisine giren sıvı cihaz içerisinde hareket ederek kısa devreye neden olabilecektir. Bizler, telefon sıvı temas tamiri hizmeti vererek, kullanıcıların sorunlarını çözmeye çalışıyoruz.

Temas eden sıvı az olabilir ve cihazın çalışmasında sorun oluşturmayabilir. Ancak sıvı miktarı azda olsa zamanla cihaz içerisinde oksitlenme oluşturarak arızalara yol açabilecektir. Bu durumlarla karşılaşılmaması için cihazın sıvıdan tamamen temizlenmesi gerekiyor. Telefonda oluşabilecek oksitlenmeler, cihazın ömrünü kısaltacaktır. Her durumda telefonlarınızı bizlere ulaştırarak gerekli temizlik ve bakımını yaptırabilirsiniz.

İnsanlar, telefonlarına sıvı temas ettiğinde, kendilerine göre farklı yöntemleri kullanmaya çalışırlar. Özellikle kurutmak için saç kurutma makineleri gibi kurutma araçları kullanılmamalıdır. Bu cihazların üfleme gücüyle sıvı telefonun daha iç bölümlerine kadar ulaşabilecektir. Yapılması gereken işlemler arasında, telefonun bataryasını çıkartarak, enerji dolaşımını engellemek ve alanında uzman servislerden yardım almaktır.

Bizler her marka telefon bakım ve onarım hizmetlerini veriyoruz. Bataryayı çıkartarak bizlere hemen ulaştırmanız, cihazda daha fazla hasarın oluşmasını önleyecektir. Bakım hizmetlerimizde, sıvının oluşturmuş olduğu hasarı tespit ediyor ve hasar durumuna göre bakım fiyatı çıkartıyoruz. Sıvı teması olduğunda kendi yapacağınız müdahaleler, hasar gören parça sayısını artırabilecek ve tamir fiyatının yükselmesine neden olabilecektir.

Sıvı temas eden cep telefonları hiçbir zarar görmese bile içerisini açıyor ve tamamen temizliyoruz. Telefon içerisinde kalan sıvı oksitlenmeye neden olabileceğinden cihazın ömrünün kısalmasına neden olabilecektir. Temizlik yaparak cihazın sorunsuz çalışmasını ve kullanım ömrünün uzamasına katkı sağlıyoruz.

Sadece Orijinal Parça Kullanılır

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

6 Ay Garantilidir

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çünkü teknik müdahale konusunda uzmanız ve hijyenik çalışıyoruz. Olabildiğinden daha çabuk bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldir. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
Bu tür müdahalelerin bitiş süresi cihazınızın aldığı arızaya göre değişmekle birlikte en az ortalama 45 dakika sürmektedir.
Kesinlikle hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi hizmeti sağlıyoruz.

Galeri

×