The Repair House

Aklınızda olan soruları cevaplıyoruz

1

Neden The Repair House

Çünkü teknik müdahale konusunda profesyonel ve uzman bir ekibe sahibiz. Hijyenik koşullarda en verimli olacak şekilde çalışıyoruz. Olabildiğinden daha hızlı bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
2

Kullandığınız Parçalar Orjinal mi?

Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldır. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
3

Garanti Süreniz Nedir?

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.
4

Tamir Süresi Kaç Saat?

The Repair House olarak cihazlarınızı 30 dakika içinde onarıp size teslim ediyoruz. Dilerseniz onarım işlemleri sırasında sizde bu hizmetimizi izleyebilirsiniz. Bu sayede neler yaptığımızı nasılo parçalar kullandığımızı görebilirsiniz.
5

Veri Kaybı Olur Mu?

Kesinlikle veri kaybı olmamaktadır hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi yapıyor ve cihazınızı size teslim ediyoruz.
6

Gönderim Seçenekleri

The Repair House, cihazlarınızı farklı gönderim şekilleri ile alıp tamir imkanı sunmaktadır. Dilerseniz kurye talebi ile gelip alıyoruz, dilerseniz siz şubelerimize getiriyorsunuz yada kargo ile gönderim yapabiliyorsunuz.
7

Nasıl Çalışıyoruz?

Sitemizi kullanarak onarım talebini oluşturduktan sonra en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlıyoruz. Onarım talebinde yazmanızı istediğimiz bilgiler ise; telefon marka ve modeli, arızası ve ne zaman arızalandığı.
8

Hangi Arızaları Tamir Ediyoruz?

Telefonun açılmaması, Cam-Ekran kırılması, Şarj almaması, Sıvıya temas etmesi sonucu çıkan arızalar, Açma-Kapama, Ses, Home tuşunun çalışmaması gibi arızaları kapsıyoruz.
9

Hangi Telefonları Onarıyoruz?

The Repair House firması olarak bütün marka ve model akıllı telefonlarının onarımlarını sağlıyoruz.
10

Suya Düşen Telefonları Onarıyor Musunuz?

Evet onarıyoruz. Telefonunuzu kapatın. Cihazınızı paketleyerek kargo ile tarafımıza ulaştırın. İsterseniz bizi arayarak da destek alabilirsiniz.
11

Telefonum Onarılamazsa Prosedür Nasıl İşler?

Eğer cihazınız için onarılamaz raporu çıkarsa, servisimiz tarafından cihazınızı satın almak için belirlenen fiyat teklifini size iletiyoruz.